השיווק ביוטיוב, הוא בעצם שיווק באמצעות תכני וידאו.
מה הכוונה?
בשנים האחרונות אנו עדים לסף ריגוש גבוה אצל הצרכנים. הפרסום המסורתי (באנרים, מודעות וכולי), בשילוב הרשתות החברתיות, יוצר זמינות תוכן שלא ראינו מעולם וגורם לצרכן לרצות משהו מהיר, דינאמי ובעיקר מרגש וחדשני.

תכני וידאו באמצעות שיווק ביוטיוב הם פתרון אידיאלי לכך. הם דינאמיים מאוד, חדשניים, ניתנים להפצה ויראלית בקלות בכל הרשתות החברתיות ולהטמעה בקלות באתרים השונים. בעצם, הם מפיצים את עצמם על ידי שיתוף שעושים הגולשים.

כולם כבר הבינו - שיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות חשוב מאוד לכל עסק באשר הוא. בין אם יש לו אתר אינטרנט או לא..

Dynamo

ניתן לשתף בקטעי וידאו שהועלו באמצעות שיווק ביוטיוב את החברים שלכם בפייסבוק, לשלוח במייל לשותפים לעבודה, להעלות בפורומים שונים, בבלוג האישי וכמובן לצפות בהם באתר הוידאו הגדול בעולם – אתר יוטיוב (האתר השלישי בגודלו בעולם – אחרי גוגל ופייסבוק).
סרטים איכותיים שלהם צפיות רבות, יועלו לעיתים גם במנוע החיפוש של גוגל (גוגל הם הבעלים של אתר יוטיוב) ויגרמו לתכנים שלכם להיחשף ליותר גולשים ויביאו טראפיק נוסף לאתר שלכם.

אז מה עושים?

אנו בדינמו מציעים לפתח עבורך ערוץ שיווק ביוטיוב, ייחודי ומקצועי, ממותג על פי צרכיך ונראות העסק ו/או אתר החברה שלך, שיהווה המשך ישיר שלהם. הערוץ שלך באתר יוטיוב יכיל את כל הסרטים שנפיק עבורך (ניתן, כמובן, לעלות לערוץ היוטיוב שלכם כל תוכן וידאו אחר). זהו פתרון אידיאלי לתקשורת עם קהל היעד שלך וכן עם לקוחות קיימים לצורך שימור וקידום. אנו מצלמים עבורך סרטוני תדמית לעסק, סרטוני הדרכה (מצוין לשירות לקוחות), סרטוני שיווק וסרטוני גרילה לשיווק חכם. אנו מעלים את כל התכנים לערוץ העסק שלך באתר יוטיוב, דואגים ליצור עבורך פתיח גרפי שיופיע בתחילת וסוף כל סרט וימתג אותך בשונה מהאחרים, ודואגים כמובן לתחזוקת הערוץ.

בחברת דינמו מקפידים על סטנדרטים גבוהים של צילום ועריכה ויודעים לספק מוצר ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים על ההתאמה לשידור של אתר יוטיוב, עיצוב פסקול מקורי לסרט (חשוב מאוד לשיווק ביוטיוב) וכן למיתוג נכון לכל הסרטים, כך שיהיו בעלי התאמה מרבית למנוע החיפוש של אתר יוטיוב, יעלו מהר ויזרמו היטב ברשת. אנו יודעים לעקוב ולספק לכם נתוני מעקב עדכניים אודות כל התוכן שתעלו באתר השיווק ביוטיוב שלכם, כולל נתוני כניסות, יוניקים, צפיות בכל סרטון ועוד.

תוכן וידאו לעסקים באמצעות שיווק ביוטיוב – זה עובד.

שיווק ביוטיוב הוא שיווק חברתי וחכם. ניתן לשלב באמצעותו את המותג שלך בצורה נכונה ואורגנית בעולמות החדשים של הזירה האינטרנטית וליצור דיאלוגים ושיתופי פעולה עם הגולשים, שהם קהל הצרכנים, בצורה הטובה ביותר.
יתרונו המכריע של השיווק ביוטיוב הוא עלותו הנמוכה ויכולת ההפצה וההגעה לקהל רב ביותר, וכן היכולת להתמקד בקהל ייעודי ו"מטורגט" ביותר, ביחס לאפשרויות השיווק הקלאסיות כגון פרינט או באנרים. העלות הנמוכה של השיווק ביוטיוב נובעת מהעובדה כי התוכן שלך בעצם מפיץ את עצמו בצורה ויראלית דרך שיתוף של הגולשים זה עם זה.